Trumpasis Moters Magijos Mokyklos mokymas moterims "I dalis. MOTERS PRIGIMTIS IR REALIZACIJA. MALONUMŲ MENAS"!

Kaip realizuotis moteriai? Kokios jos stipriosios pusės? Ar gali moteris nuolat jaustis laiminga? Kaip atskleisti savo moteriškus talentus? Kaip pažadinti džiaugsmo ir ekstazės šaltinį savyje? Kame slypi moters jėga? Kaip jaustis patrauklia, žavinga? Atsakymus į šiuos klausimus Jūs galėsite sužinoti ir patirti šiuose kursuose.

Jūs prisiliesite prie savo moteriškos prigimties, vidinio pasaulio, susipažinsite su moteriškos realizacijos technologijomis, patirsite, išgyvensite save iš naujo, aptiksite ypatingus moteriškus talentus, įgausite praktinius įgūdžius kaip nuolat palaikyti ryšį su savo moteriškąja jėga.

Mokymas siūlo labai efektyvų būdą – per ganėtinai trumpą laiką gauti maksimalią patirtį bei daugybę visai naujų žinių. Jis provokuoja tiesioginį jausminį patyrimą ir suteikia psichologines-intelektualines įžvalgas, žinias, lavina EQ (emocinis intelektas) ir SQ (dvasinis intelektas). Šis mokymas padeda aktyvinti kūrybiškumą, moko džiaugtis savo kūno laisve, supažindina su moteriškos realizacijos, džiaugsmo, meilės bei moteriškos jėgos alchemija. Šiame mokyme vyks daug naujų ir įkvepiančių patyrimų, apie kuriuos parašyti sunku, juos galima tik patirti.

Šis trumpasis mokymas yra sudarytas iš dviejų dalių :
1. Požiūrio plėtimo paskaita „Moters prigimtis ir jos realizacija. Malonumų menas“ 2 val.
2. Meditacinės energetinės praktikos „Moteriškos prigimties pažinimas“ 4 val.

1. Požiūrio plėtimo paskaita „Moters prigimtis ir jos realizacija. Malonumų menas“
- Kokia yra moters prigimtis?
- Moters talentai ir jų atskleidimas
- Kas moterį daro laiminga ir realizuota?
- Erotika ir seksas moters gyvenime
- Darnus moters santykis su savo kūnu
- Natūralumas ir moteriškas žavesys

2. Meditacinės energetinės praktikos „Moteriškos prigimties pažinimas“
- Moterišką prigimtį atskleidžiančios energetinės praktikos
- Moters „Jėgos vieta“
- Žavesio metodika
- Meditacinė praktika "Aš - moteriškumo šaltinis"
- Pojūčių pasaulio magija
- Atsipalaidavimo menas
*** *** *** *** ***
 
Moters Magijos Mokyklos trumpasis mokymas moterims "II dalis: MOTERS PRIGIMTIS. MEILĖS MAGIJA"!

Kas padeda moteriai nuolat jaustis laiminga? Kaip kurti neišsenkančia meile ir giliu vienas kito supratimu paremtus santykius? Kaip pažadinti meilės galias savyje? Kaip rasti džiaugsmo ir ekstazės šaltinį savyje? Kame slypi moters jėga? Kaip jaustis patrauklia, žavinga ir atsipalaidavusia? Atsakymus į šiuos klausimus Jūs galėsite sužinoti ir patirti šiuose kursuose.

Jūs prisiliesite prie savo moteriškos prigimties, vidinio pasaulio, susipažinsite su moteriškos realizacijos bei darnių santykių kūrimo technologijomis. Patirsite, išgyvensite save iš naujo, išmoksite meilės aktyvinimo praktikų, tyrinėsite savo unikalius moteriškuosius talentus, įgausite praktinius įgūdžius kaip nuolat palaikyti ryšį su savo moteriškąja jėga, atgaivinti meilės energiją savyje.

Mokymas siūlo labai efektyvų būdą – per ganėtinai trumpą laiką gauti maksimalią patirtį bei daugybę visai naujų žinių. Jis provokuoja tiesioginį jausminį patyrimą ir suteikia psichologines-intelektualines įžvalgas, žinias, lavina EQ (emocinis intelektas) ir SQ (dvasinis intelektas). Šis mokymas padeda aktyvinti moters kūrybinį potencialą, supažindina su moteriškos realizacijos, džiaugsmo, bei meilės alchemija. Šiame mokyme vyks daug naujų ir įkvepiančių patyrimų, apie kuriuos parašyti sunku, juos galima tik patirti.

Šis trumpasis mokymas yra sudarytas iš dviejų dalių :

1. Požiūrio plėtimo paskaita „Įsimylėjimas, meilė ar prisirišimas?“ 1,5 val.
2. Meditacinės energetinės praktikos „Moters prigimtis. Meilės magija“ 4,5 val.

1. Požiūrio plėtimo paskaita „Įsimylėjimas, meilė ar prisirišimas?“
Kaip atskirti įsimylėjimą, meilę ir prisirišimą?
Kaip įsimyli vyras? Kaip įsimyli moteris?
Kas kaitina ir palaiko jausmus vyrui ir kas moteriai?
Vyro elgsenos stereotipai ir scenarijai.
Moters elgsenos stereotipai ir scenarijai.
Kas griauna gražius tarpusavio santykius?
Kas sukuria ir palaiko puikius tarpusavio santykius?
Metodikos, kurios moko meno būti laimingiems kartu.

2. Meditacinės, energetinės praktikos:
Moters „Jėgos vieta“
Žavesio metodika
Aš - meilės šaltinis!
Empatijos lavinimo pratimai
Emocinio skausmo transformacija į meilę: "Meilės deivė"
Moterišką prigimtį atskleidžiančios energetinės praktikos

Dėmesio!
"Moters Magijos Mokyklos" trumpajame mokyme: "II-a dalis : MOTERS PRIGIMTIS. MEILĖS MAGIJA" gali dalyvauti visos moterys, ir nebuvusios I-ojoje mokymų dalyje "I-a dalis: MOTERS PRIGIMTIS IR REALIZACIJA MALONUMŲ MENAS."
*** *** *** *** ***
 
Moters Magijos Mokyklos trumpasis mokymas moterims „Moters atsiskleidimas ir realizacija intymiame gyvenime“

Kas padeda moteriai nuolat jaustis laimingai ir realizuotai intymiame gyvenime? Kas skatina atsiskleisti moterišką erotiškumą? Ką moteris turi žinoti ir mokėti, kad galėtų mėgautis savo seksualumu? Kokie yra fiziologiniai, psichologiniai ir energiniai ypatumai, kurių išmanymas atveria vartus į ekstatinį intymumą? Kaip suderinamas moteriškas ir vyriškas seksualumas? Kas sumažina moters galimybę ar visai ją atima patirti visišką pasitenkinimą intymiame gyvenime? Kaip tobulėti atskleidžiant savo erotiškumą ir seksualumą? Atsakymus į šiuos klausimus galėsite sužinoti ir patirti per šiuos kursus.

Jūs prisiliesite prie savo moteriškos prigimties, vidinio pasaulio, susipažinsite su moteriškos realizacijos ir darnių santykių kūrimo technologijomis intymiame gyvenime. Patirsite, išgyvensite save iš naujo, išmoksite gyvybinės energijos aktyvinimo praktikų, tyrinėsite savo unikalius moteriškuosius talentus, įgysite praktinių įgūdžių, kaip nuolat palaikyti ryšį su savo moteriškąja jėga, atgaivinti džiaugsmo energiją savyje.

Mokymas siūlo labai efektyvų būdą per ganėtinai trumpą laiką gauti maksimalią patirtį ir daug visai naujų žinių. Jis provokuoja tiesioginį jausminį patyrimą ir suteikia psichologinių-intelektualinių įžvalgų, žinių, lavina emocinį intelektą (EQ) bei dvasinį intelektą (SQ). Šis mokymas padeda aktyvinti moters kūrybinį potencialą, supažindina su moteriškos realizacijos, džiaugsmo ir meilės alchemija. 
Per šį mokymą vyks daug naujų ir įkvepiančių patyrimų, apie kuriuos parašyti sunku, nes juos galima tik patirti.

Trumpąjį mokymą sudaro dvi dalys:

1. Požiūrio plėtimo paskaita „Intymumas, erotika ir seksas“ (2 val.)
2. Meditacinės energinės ir psichologinės praktikos „Raktas į erotiškumą ir visavertį intymų gyvenimą“ (4 val.)

1. Požiūrio plėtimo paskaita „Intymumas, erotika ir seksas“
  • Intymus gyvenimas yra svarbus poros darnių santykių pamatas.
  • Sąmoningas ir nesąmoningas intymus gyvenimas. Kodėl verta tobulėti šioje srityje?
  • Kuo skiriasi vyrų ir moterų supratimas, kas yra erotika ir seksas?
  • Kas padeda visiškai atsiskleisti moters erotiškumui ir seksualumui?
  • Kokios žinios ir praktikos padeda moteriai visiškai realizuotis?
  • Pagrindinės porų daromos klaidos.
  • Ką reikia žinoti ir mokėti, kad intymus gyvenimas abiem teiktų pasitenkinimą?
  • Kaip kalbėti apie seksą su vyru?
  • Kas atskleidžia vyro seksualumą?
  • Kada moteriška ir vyriška prigimtys kooperuojasi, o kada kovoja?
 
2. Meditacinės energinės ir psichologinės praktikos „Raktas į erotiškumą ir visavertį intymų gyvenimą“
Visos praktikos, kurios atliekamos per mokymą, yra meditacinės ir psichologinės, jos žadina sąmoningumą, lavina galimybę pažinti bei atskleisti savo moteriškos prigimties talentus. Darydamos pratimus galėsite pažinti, kas atskleidžia jūsų erotiškumą, rasite atsakymus, kaip išlaisvinti savo jausmingumą, seksualumą, natūralų džiaugsmingumą ir pasitikėjimą savimi. Gausite praktinių patarimų ir žinių.

Mokymus veda: 
Andrė Pabarčiūtė – „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėja, vadovė, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, žymi dainininkė, kompozitorė. Mokymus moterims, emocinio intelekto lavinimo kursus jau veda 7 metus, asmeniškai konsultuoja. Daugiau informacijos apie Andrę čia
Rimvydas Židžiūnas – ”Moters Magijos Mokyklos” įkūrėjas, vadovas, Knygos „Gyvenimo kūrėjas“ autorius, emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas. Mokymus jau veda 16 metų savo paties įkurtame asmeninio augimo mokymų centre „SoulACTION”. Daugiau informacijos www.soulaction.lt

Mokymų trukmė: 6 valandos. 

Artimiausi trumpieji MMM mokymai planuojami 2016 m. rugsėjo mėn. Vilniuje bei Kaune.
Daugiau informacijos http://www.motersmagijosmokykla.lt/kalendorius

Atsiliepimai apie MMM trumpuosius mokymus:

“Seminaras puikus! Daug peno protui ir sielai! Pasikeitė požiūris (tikiuosi ilgam) į savo kūną, jo moteriškas galias ir resursus. Dėkui ir pagiriamasis žodis vedantiesiems, ypač Andrei!!!“
Marija Skačkauskienė

“Šiandien man žodžiai „atskleisti“ ir „atrasti save“ įgavo naują prasmę. Ačiū!“
Giedrė Gudonytė

“Nuostabu, magiška, labai profesionalu ir įdomu.“
Raminta Lygutienė

“Nuostabi kelionė savo moteriškumo link. Būtų gerai nuo paauglystės ugdyti moteriškumą. Ačiū!“
Violeta Sviridovienė

“Įdomi patirtis. Praktiškai panaudojama – pritaikoma. Manau visoms moterims naudinga išklausyti tokią paskaitą nors kartą gyvenime.”
Lina Ramanauskienė

“Labai patiko paprastos universalios technikos, kurias bus galima panaudoti išėjus iš mokymų. Kadangi užaktyvintas dešinysis pusrutulis, sunku rinkti mintis. Visiškas atsipalaidavimas. Tikrai norėčiau tęsti. Labai gera įvadinė teorinė dalis, kuri padėjo pagrindus tam, kad vyko toliau.“
Dalia Vabuolė

“Šie mokymai paliko gilų ir ryškų įspūdį, kurį linkėčiau patirti visoms moterims. Pagaliau radau būdą, kaip pažinti tą giluminę moterišką energiją savyje ir ją įvesti į savo pačios aplinką, kaip skleisti gėrį ir džiaugsmą žmonių širdyse.”
Laura Čilinskaitė

“Puikus derinys mokymo ir atsipalaidavimo. Sužinojau daug naujo apie save ir kartu gavau patvirtinimą tai, ką žinojau.”
Regina Vaidogienė

“Labai puikiai organizuotas seminaras, sudaroma galimybė pajusti autentišką savąjį „AŠ“, labai patiko teorijos ir veikimo sujungimas, vedėjų energetika, savęs dalinimas ir mūsų visų dalyvių atvėrimas.”
Viktorija Šimanskaitė

"Gera pajusti savo energiją, kaip ji gali skleistis ir augti. Gera ja dalintis su aplinkiniais, sužinoti kuo mes, moterys, skiriamės nuo vyrų ir tobulinti santykį tiek su savimi, tiek su supančiais žmonėmis. Ačiū :)"
Toma Leščauskė
 

Apie kiekvienus trumpuosius Moters Magijos Mokyklos mokymus skelbiame atskirai. Per mokslo metus jie vyksta 3-5 kartus. Šiuos renginius organizuojame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kviečiame registruotis!

- į viršų -

Registracija

exit
bgimageRegistruotis