Kaune: seminaras „Gyvenimas, kuris suteikia sparnus“ gegužės 25 d.

GEGUŽĖS 25 D. KAUNE Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras "GYVENIMAS, KURIS SUTEIKIA SPARNUS".

REGISTRUOKIS! https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/kaune-05-25/

Išmintingi žmonės sako, kad gyvenimas nevertas žmonių. Tai reiškia, kad mes esame milžinai, priversti gyventi nykštukų gyvenimą. Kiekvienas savyje turime begalinę potenciją būti laimingi ir realizuoti, tačiau gyvename taip, lyg būtume visiškai apriboti savo savivertės ir proto veiklos. Mes esame begalinių galimybių būtybės, gyvenančios ribotame pasaulyje, kurį ir kuria mūsų protas! Nuo pat mažens mus mokė priimti ribas ir bijoti užeiti už jų, norėti pagyrimo ir vengti pasmerkimo. Todėl įdiegtas botagėlio ir pyragėlio principas nulemia mūsų proto veiklą ir elgseną. Mano mokytojas visada sakydavo: žmonių dievas – baimė. Kaip įveikti baimių kuriamas kliūtis? Kaip išlaisvinti protą nuo vertinimų ir ribų matymo?

Pagrindinė mūsų gyvenimo užduotis – suvokti, kas mes esame iš tiesų ir ką mes čia veikiame. Jau vaikystėje mums papasakojo, kas mes esame ir kuo turime tapti. Mus mokė tapti kažkuo ypatingu, bet niekada nemokė būti savimi. Mus mokė įgauti reikalingų savybių, o ne atskleisti jau turimas, vertė būti gerus, o ne autentiškus. Tai puiku, nes mes turėjome suaugti ir tapti piliečiais, tačiau suaugęs žmogus nori būti laimingas, o ne teisingas, jis nori būti laisvas, o ne priklausomas, kuriantis, o ne vykdantis. Žmogaus norai yra tarsi degalai, be jų joks gyvenimo variklis nepradeda veikti. Kaip tapti savimi ir pabudinti milžiną savyje? Kaip praplėsti savo mąstymą, jausmus ir emocijas, kad galėtume realizuoti savyje glūdintį potencialą? Kokie mąstymo šablonai mus įkalina gyvenime, nedarančiame mūsų laimingų? Kaip transformuojamas ribotas mąstymas į aktyvų, kūrybinį ir efektyvų mąstymą? Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime autoriniame Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminare.

PAGRINDINĖS TEMOS:

    1. Koks mąstymo būdas kuria mūsų norus ir baimes, problemas ir sprendimus? Kaip jis tobulinamas?
    2. Kaip reikia transformuoti savo intelektą, kad jis padėtų mums atskleisti savo potenciją?
    3. Vyriškas ir moteriškas būdas mąstyti apie gyvenimą. Kada abu dera?
    4. Kaip įveikiamos baimės ir randami tikrieji norai?
    5. Save atrandame, o ne tampame savimi. Ką reiškia būti autentiškam?
    6. Judėjimas iš pasekmių pasaulio į priežasčių pasaulį. Kas aš ir ką čia veikiu?
    7. Požiūris ir mąstymo būdas, kuris daro tave laisvą kurti savo gyvenimą.

SEMINARĄ VES:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

Kviečiame registruotis ir atvykti į požiūrio plėtimo seminarą!

Seminaras KAUNE vyks gegužės 25 d., ketvirtadienį, 19 val.
Viešbučio „Europa Royale“ konferencijų centre, Miško g.11, Kaunas.

Seminaro trukmė – 2,5 val. Kaina – 15 EUR.
Bilietą galite įsigyti prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

Būtina išankstinė registracija! https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/kaune-05-25/

Iki malonaus susitikimo!

- Į kalendorių -

Registracija

exit
bgimageRegistruotis