Pokalbis su Asta apie atrastą moteriškumą, naują gyvenimo būdą ir kelionę į savo vidinius namus

Įkvepiantis Astos pasidalinimas apie atrastą moteriškumą, naują gyvenimo būdą ir kelionę į savo vidinius namus besimokinant Moters Magijos Mokykloje.

Būti moterimi. Pradėjusi lankytis Moters Magijos Mokykloje buvau įsitikinusi, kad esu pasitikinti, save mylinti, stipri, šiuolaikiška moteris. Tyrinėdama moteriškumą, atpažinau ir suvokiau – esu per šviesmečius nuo tikrosios meilės sau. Teko iš naujo mokintis priimti save tokią, kokia esu, pamilti ir nesureikšminti netobulumų, išvaizdos pokyčių, kurie kartais atspindi nuovargį. Anksčiau nuolat save rėminau, kaip turiu atrodyti, kiek sverti, kokius drabužius vilkėti, kitaip tariant būti „on the top!“. Argi tai meilė sau? Juk tai nuolatinė kontrolė!
Išaušo diena, kai savo atspindžiui šypsausi. Priimu save iš naujo. Save, pažįstamą, ir tą, kurios dar nespėjau pažinti. Tai įstabi pažintis neturinti pabaigos.

Kelionė į savo vidinius namus
Man atrodo, kad didieji mūsų gyvenimo pokyčiai prasideda po asmeninių katastrofų. Kai mus ištinka skyrybos, liga, artimojo netektis, viduje įvyksta lūžis. Taip nutiko ir man. Susidūriau akistata su savo gyvenimu, patirtimi ir jausmu, kad esu susipainiojusi, klaidžioju. Nežinojau, ko ieškau, kodėl darau tam tikrus pasirinkimus, sutinku tam tikrus žmones. Taip prasidėjo mano dvasinė kelionė, grįžimas į save, savo vidinius namus, naujas gyvenimo etapas.

Leidžiu sau gyventi, kaip noriu pati, o ne kaip iš manęs tikisi
Pradėjau gyventi sveikai, daug skaityti. Atradau lėto gyvenimo būdo malonumus. Klausau savo vidinio mokytojo. Pasitikiu savo intuicija – ji man lyg instrumentas, kuriuo groju. Sąmoningai pasirenku su kuo bendrauti, kur būti. Visa tai mano vidiniai turtai, į kuriuos atsiremiu. Leidžiu sau gyventi, kaip noriu pati, o ne kaip iš manęs tikisi kiti. Vis mažiau mane įtakoja dogmos, klišės, visuomenės pasiūlymai. Išmokau aiškiai nubrėžti ribas tarp asmeninio gyvenimo ir sociumo. Asmeninėje erdvėje esu mylinti, švelni, trapi, atsidavusi, imli. Veikloje – kryptingai, tiksliai veikianti, efektyvi profesionalė. Tai leidžia būti įvairiapusiška, o rezultatai, pasiekiami darbe, suteikia galimybę gyventi kokybišką asmeninį gyvenimą ir turėti daug erdvės sau bei savo pomėgiams.
Atradimai tebevyksta. Pasikeitė gyvenimo būdas, laisvalaikis. Dabar mano rytas prasideda Tibeto pratimais, ilga meditacija, bėgiojimu miške, joga. Tik per pietus pradedu darbo dieną. Esu dėkinga sau, aplinkai ir žmonėms, kurie priėmė mano pasirinkimą taip gyventi ir dirbti. Kasdien jaučiu, kad gyvenu savo svajonių gyvenimą.

Išmokau ne prašyti meilės, o dovanoti ją
Ateidama į Moters Magijos Mokyklą, svajojau sutikti mylimąjį - tą vienintelį, ypatingą, kuris man suteiktų meilę, artumą, dėmesį, suprastų mane.  Besimokinant atėjo atsakymas – tam, kad sutikčiau tokį žmogų, turiu pati tapti ypatinga, nuostabi, persimokinti ne prašyti meilės, o dovanoti ją. Supratau, jog būtent aš turiu skleisti švelnumą ir būti tuo pokyčiu, kurio ieškau. Tai mane įgalino, pasijutau savipakankama ir nieko neprašanti. Pradėjau spinduliuoti savo šviesą. Kaip tik tada ir sutikau nuostabiausią vyrą, su kuriuo kartu kuriame meilę, ją auginame ir puoselėjame. Iš tikrųjų – tai mūsų amžinas medaus mėnuo.

Leisti sau keistis ir būti pačia geriausia savęs versija
Savo dvasinę kelionę, moteriškumo tyrinėjimą, tobulėjimą poroje ketinu tęsti visą gyvenimą. Tai nesibaigiantis procesas, misterija. Kviečiu visas moteris leisti sau keistis, tekėti kaip vanduo, nebijoti būti įkvepiančia mūza, pačia geriausia savęs versija.
Aš neturiu varžovių ar konkurenčių, nes su niekuo savęs nelyginu ir nelenktyniauju. Mokausi be vertinimo priimti savo unikalumą ir savitumą. Kito žmogaus taip pat. Tai atradau Moters Magijos Mokykloje.

...Renkuosi mintis atsakingai.
Pasilaikau tas, kurios teikia ramybę.
Paleidžiu tas, kurios verčia kentėti.
Ir žinau, kad laimė yra minties atstumu nuo manęs...

Ačiū Asta už įkvėpimą!

Interviu parengė Emily Be