Kalbiname Loretą, baigusią trejų metų Moters Magijos Mokyklos kursą

Loreta, kas tau yra moteriškumas?

Moteriškumas - tai švelnumas, empatija, vidinė moters energija ir šviesa, kuri spinduliuoja iš vidaus. Tai nėra reikalavimas atitikti kokius nors standartus ar būti stereotipine gražuole. Moteriškumas yra vidinė jėga, kuri reiškiasi per kūrybiškumą, spontaniškumą, per tai, kas daro moterį žavią, charizmatišką ir laimingą.

Kas tave atvedė į Moters Magijos Mokyklą? Ar buvo kilę dvejonių dėl savo pasirinkimo?

Tuo metu atrodė, kad gyvenime viskas klostėsi gerai, tarsi taip ir turėtų būti, tačiau pradėjau pasigesti gyvenimo džiaugsmo, vidinės laimės būsenos. Tiesiog atėjo laikas, kai norėjosi kažko daugiau. Kai kilo vidinis noras tobulėti, ieškojau informacijos internete, iš savo draugo sužinojau apie vienos dienos mokymus Kaune, į kuriuos nuėjusi, supratau, kad tai ir yra tai, ko ieškojau. Po jų pradėjau lankyti ir Moters Magijos Mokyklą. Nekilo jokių minčių atidėlioti ar laukti. Nors gyvenau Kaune, o mokymai vyko Vilniuje, buvau tvirtai pasiryžusi. Viduje kažkas tikrai vedė.

Kokie pokyčiai įvyko per trejų metų mokymų kursą? Galbūt išskirtum esminį?

Per tuos trejus metus pasikeitė mano visas gyvenimas: persikėliau gyventi į savo svajonių vietą – pietų Prancūziją, čia šiltesnis klimatas, jūra, nuostabi gamta, su savo antrąja puse kuriame nuostabius santykius, turiu veiklą, kuri man leidžia keliauti ir nebūti prisirišusiai prie vienos vietos, mane supa nuostabūs žmonės, esu sveika ir energinga. Vis dėlto svarbiausias dalykas, ką man suteikė šie mokymai yra tai, kad pasikeitė mano vidinė būsena, atsirado daugiau laimės, džiaugsmo, noro dalintis. Kiekviena diena yra kaip kūrinys ir tik nuo manęs priklauso, kaip ją pragyvensiu. Kūrybiškas gali būti kiekvienas.

Ar pastebėjo tavo pokyčius artimieji, pažįstami? Kaip reagavo į juos?

Geriausias įrodymas, kad aplinkiniai pastebėjo mano pokyčius yra tai, jog mano abi dukrytės taip pat pradėjo lankyti mokymus šiais metais. Jos abi gyvena ne Lietuvoj. Viena skraido iš Londono, kita - iš Paryžiaus. Manau, kad geras pavyzdys užkrečia - jų gyvenime taip pat pradėjo vykti įvairūs pokyčiai.

Ką patartum savo draugėms, kurios šiuo metu dvejoja lankyti mokymus ar ne?

Tikiu, kad pirmiausia kiekvieną žmogų turi aplankyti vidinis noras mokintis. Savo draugėms pasakyčiau štai ką: jeigu nori tapti savo gyvenimo kūrėja ir užpildyti jį džiaugsmu, laime, sąmoningumu, šie mokymai yra tikrai labai vertingi. Manau kiekvienas ten atras tai, ko jam iš tikrųjų reikia, o moterims šie kursai iš viso yra fantastiški. Paprastai perimame standartines gyvensenos programas iš savo tėvų, draugių, bet iš tikrųjų niekas mūsų apie tai nemokina ir dažnai nežinome kaip būti laimingomis. Esu labai dėkinga Andrei ir Rimvydui už unikalią programą ir žinias, kuriomis jie dalinasi.

Ačiū Loreta ir Tau. Linkime toliau atskleidinėti  ir realizuoti savo moteriškuosius talentus!

Interviu parengė Emily Be

- Į dienoraštį -