Pasitinkame naujus mokslo metus su interviu apie tobulėjimą

Pasitinkame naujus mokslo metus su interviu apie tobulėjimą. Kalbame su bestseleriu tapusios knygos "Moters magijos mokykla" autore, asmeninio augimo mokymų centro “Moters magijos mokykla" įkūrėja Andre Amiya Pabarčiūte.
 
Andre, kaip gimė "Moters magijos mokykla"?
 
Ji gimė ne iš perskaitytų knygų ar entuziazmo. Ši mokykla - mano autentiškos 16 metų trukusios asmeninio ir dvasinio augimo patirties bei mano gyvenimo draugo, Mokytojo ir kolegos Rimvydo 22 metų augimo patirties. Esencija, kuri išsigrynino kasdienių intensyvių praktikų, virsmų ir pokyčių dėka yra ta: moteriškumas yra kur kas daugiau ir didingiau, nei tiesiog lytiškumas, išvaizda ar asmenybes elgsena. Aiškiai suvokiau ir patyriau, kad moteriškumas, tai - genialumas. Tai - tobulumas, kuris slypi kiekvienos moters kūne, sąmonėje ir jos širdyje. Tereikia tai atrasti ir užsinorėti gyventi, remiantis tomis ypatingomis, palaimą atnešančiomis duotybėmis. Mano gyvenimą šie atradimai apvertė aukštyn kojomis: įgijau naujas profesijas, pasiekiau pilną savirealizacijos jausmą veikloje, santykiuose, išmokau džiaugtis nekintančia meilės būsena. Radikaliai pakeičiau savo mitybos, judėjimo įpročius, pažadinau kūne snaudusius ypatingus gyvybinės energijos resursus. Tiek daug džiaugsmo ir atradimų, kad būtų nuodėmė nepasidalinti tais turtais su moterimis, poromis. Būtina sukurti galimybes kiekvienai moteriai tai atrasti savyje. Juk tie įspūdingiausi brangakmeniai yra mūsų viduje! Deja, mūsų niekas nemokė aptikti savo vidinio genijaus įprastose mokyklose...
Visas asmeniškai patikrintas praktikas, meditacijas, įžvalgas, žinias, moderniausius asmeninio augimo metodus sudėjome kartu su Rimvydu į 3 metų trukmės mokymus moterims "Moters magijos mokykla".
Juokiamės, kad sukūrėme tokią mokyklą, apie kurią patys būtume svajoję, kuomet pradėjome savo asmeninės evoliucijos kelią :))

Kodėl pasirinkote tokį nestandartinį, ilgų asmeninio augimo mokymų formatą?

Per 20 metų vedimo mokymų, esame išbandę daug įvairių mokymų variantų: kelių valandų, vienos dienos, savaitgalio, 4, 7 ir 12 dienų ir t.t. Tačiau galiausiai priėjome išvados vienos, kad tik mokantis metus, du ar tris, patirtis realiai integruojasi į gyvenimą, įsitvirtina, kaip nauja kokybė. Tai tikrai efektyviausia. Bet kokioje srityje, jei nori tapti profesionalu, o tai reiškia, turėti realius kokybiškus rezultatus, ilgesnis tobulėjimas būtinas. Neįmanoma tapti puikiu vadovu per savaitgalį ar pusmetį...
Žinios kuriomis dalijamės, nėra skirtos tik įkvėpimui, pramogoms ar trumpalaikei motyvacijai. Tai suvokimą apie save keičianti patirtis, įspūdingą potencialą atskleidžiančios praktikos. Jų dėka pamatai kokias dideles galimybes turi savo gyvenime. Visa tai realiai aptikti, išmokti, paversti gyvenimo rezultatais užtrunka bent 3 metus. Kartais klausiu moterų: kam savo svajones realizuoti iš lėto, t.y. visą gyvenimą, jei galima per 3-6 metus...? Juk smalsu kaip jausiesi, kai visas svajones įgyvendinsi būdamas dar ganėtinai jaunas. :))

Kodėl pasirinkote mokyti moteris erotikos ir intymaus gyvenimo paslapčių?

Būtent šioje temoje labiausiai yra nuskriaustos moterys. Svarbu išmanyti seksualinio gyvenimo ypatumus ir galimybes, įskaitant moters prigimtį! Intymūs malonumai deja suvokiami įskaitant tik vyro prigimtį, ir tai tik iš dalies. O žinojimo apie erotikos meną Lietuvoje visai nėra.... Šabloninis, įprastas seksas, neatneša pilno pasitenkinimo, ypač moterims. Išklausiau per pastaruosius 10 metų tiek daug liūdnų istorijų iš moterų lūpų... Milžiniškas procentas moterų negali patirti džiaugsmo intymiame gyvenime. Ir visa tai dėl korektiškos informacijos trūkumo ir destruktyvaus sekso pramogų verslo poveikio... Kiekviena moteris turi teisę patirti natūralų džiaugsmingumą, orgazminę savo kūno prigimtį ir intymaus gyvenimo sakralumą. Labai stipriai jaučiu moterų skausmą ir tuo pačiu neįtikėtiną jų potencialą būtent šioje temoje.

Jūsų knyga Moters magijos mokykla žaibiškai tapo bestseleriu. Kaip manote, ar joje pasidalinta jūsų patirtis yra aktuali šiuolaikinei moteriai?

Esu įsitikinusi, kad kiekviena moteris tikrai nori būti laiminga ir realizuota visose gyvenimo srityse. Atrasti savipakankamumą ir pasitenkinimą savo būtyje, veikloje ir santykiuose, tai - tikrai aktualu visoms mums!
 
Ačiū už šiltą pokalbį.
Interviu parengė Milda.

- Į dienoraštį -