Andrė Pabarčiūtė išleido knygą "Moters Magijos Mokykla"!

"Moters Magijos Mokyklos" įkūrėja išleido savo pirmąją knygą

2014 m. rudenį Andrė Pabarčiūtė, Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, išleido savo pirmąją knygą. Knygoje Andrė dalinasi savo asmenine bei kitų moterų patirtimi, kaip atskleisti save, pažinti savo moteriškos prigimties privalumus, talentus ir duotybes. Knyga skirta įvairiausio amžiaus ir visų tautybių moterims, kurioje kiekviena ras praktiškų ir lengvai pritaikomų patarimų, kaip ugdyti intuiciją, pasitikėti savimi, kurti meilės kupinus, harmoningus santykius su kitais žmonėmis bei atskleisti erotikos meno ir intymaus gyvenimo subtilybes.
Nuotr. iš leidyklos "Alma Littera" archyvo

Kaip vadovėlis parašyta knyga skirta ne tik moterims, bet ir jas mylintiems vyrams, kuriems ji padės geriau pažinti ir suprasti savo moterį, jos prigimtį, jos norus ir rasti efektyvius sprendimus, kuriant laimingą gyvenimą kartu.

„Atradau gyvenimo kelią, pašaukimą bei susikūriau tokį gyvenimą, kuriame esu absoliučiai laiminga. Jau nuo vaikystės intensyviai domėjausi tuo, kuo pati užsiimu ir mokau: žmogaus neribotomis galimybėmis ir jų realizacija. Visada jaučiau, kad žmogus yra daugiau nei kažkas paprasta. Įkvėpta dalijuosi savo patirtimi ir efektyviausiais asmeninio augimo metodais per savo mokymus, muziką, o dabar ir per šią knygą“, - sako Andrė Pabarčiūtė.

„Svarbiausias elementas, kuris atsiranda kiekvienam žmogui augant ir tobulėjant – laimės jausmas. Jeigu asmuo visą gyvenimą tobulėja, vadinasi, dažniau gali jaustis laimingas ir visavertis. Mokymasis yra laisvė būti savimi, nuolatinis pažinimas, kuris suteikia daug teigiamų emocijų. Tobulėjimas galiausiai gali tapti gyvenimo būdu, nes juk taip gera ir įdomu ne fragmentiškai, bet nuolat patirti vis naujas džiaugsmo, prasmingo gyvenimo spalvas“, - pasakoja knygos autorė.

Greitu laiku knyga bus išversta ir į anglų bei kitas kalbas.


Nuotrauka iš knygos pristatymo Vilniuje. Leidyklos "Alma Littera" archyvas.

Atsiliepimai apie knygą "Moters Magijos Mokykla"
 
Kiekviena MOTERIS - turetų ją turėti namuose. G.B.
Skaitau ir dėkoju autoreii už tokias tikslias nuorodas,aiškumą, gylį, kaip atskleisti savo talentus, kurie mums moterims duoti natūraliai iš gamtos, tiesiog kiekvienas puslapis, kaip lobis... Su kiekvienu perskaitytu lapu man atsiveria akis, mintis, atsiranda aiškumas. Kas aš esu? Kokius noriu turėti santykius su Mylimuoju ir visais artimais - svarbiais žmonėmis mano gyvenime!!! Širdis prisipildo vis didesnio gėrio, palaimos, atvirumo ir grožio, negaliu paleisti šios knygos iš rankų, ji yra ir bus, kaip mano kelrodis kelyje i siekį ar ketinimą... Skaitysiu ne vieną kartą, kol galiausiai pasąmoningai įsisavinsiu visas praktikas, magijas ir moteriškumo paslaptis. D.D.
Viena iš nuostabiausių knygų, kurią teko skaityti.. Nuostabios moters Dovana visoms moterims ir visam Pasauliui... Ačiū labai, Andre. K. E.
Tai geriausia, kas galėjo įvykti per paskutinius pora mėnesių. Knyga, kuri keičia gyvenimą - Išminties lobynas. Ačiū, Andre :-* R.B.
Superinei puiki knyga, netgi su autorės autografu. Ačiū Andrei už puikų moteriškumo vadovą! Daugybė gerų patarimų tiek moterims, tiek ir vyrams. Daug pozityvo, išminties, praktikos, daugybė atidarytų durų: į save, į savo charakteringą asmenybę, kuną, intuiciją, meditaciją. Labai norėčiau padovanoti savo geriausiai draugei šį nuostabų vadovą. Kai ką jau pradėjau ir praktiškai taikyti. -Ačiū dar kartą. V.G
Dabar skaitau ir kaifuoju, nuostabiai parašyta knyga!! Puiki dovana visoms moterims. I.S.
Trumpai knygą apibūdinčiau kaip moters vidinio augimo kelionę, harmonijos paiešką pirmiausiai su savimi ir su aplinkiniu pasauliu. Puiki dovana kiekvienai nuostabiai moteriai! Ačiū autorei! R.R.
Pasisėmiau optimizmo ir ryžto elgtis taip, kad būtų gera gyventi. Paskaičius atrodo viskas taip lengva, taip aišku, tokie paprasti, mums visoms gerai žinomi patarimai surašyti, bet kai reikia elgtis taip, yra beprotiškai sunku.Ši knyga parašyta aiškiai, įtikinamai, todėl verta pasinerti į savęs pažinimo ir savo talentų paiešką. Mielai priglausčiau šią knygą prie kitų mėgstamų :) S.T.
Mano nuomone, kiekviena moteris šią knygą turi turėti savo asmeninėje bibliotekoje, labai vertinga knyga, kurioje kiekviena tikrai ras atsakymus bei gerus patarimus, knyga skirta visoms moterims, kurios save tokiomis laiko :) L.R.
Tikrai patiko. Gal tiesiog atsirado tinkama knyga reikiamu metu, bet radau daug minčių paskatinusių apmąstyti kur esu, kas esu, kuo noriu būti... V.N.
Skaičiau, noriu laimėti knygą mamai, nes su ja dalinuosi viskuo, ką atrandu geriausia, o ši knyga ir yra geriausia, kas galėjo praskaidrinti šį rudenį :) Ačiū. I.L.
Nuostabi knyga, kuri padeda moteriai įgauti pasitikėjimo ir žinių, kaip tapti tikra žavia, seksualia moterimi. Ką reikia keisti savyje, kad suspindėtum vidumi kaip moteris, kuria esame gimusios, tačiau daugelis perėmusios vyriškus darbus, pareigas ir net siekius, kurių mums nereikia, kad būtume žavios ir meilios :) Knyga padeda išlaisvinti moteriškumą, žinoma :) K.Š.
Taip, knyga iš tiesų verta best selerio!!! Dar niekada neradau tiek daug atsakymų vienoje vietoje! Labiausiai sužavėjo tai, kad moteris yra traktuojama kaip MEILĖ. Mes iš tiesų turime skleisti tą meilę ir apgaubti ja visus... Tokiu būdu padarysi pasaulį šviesesnį, kupiną švelnumo ir gėrio. I. M.
 

- Į dienoraštį -