Dovanojimo Magija


DOVANOJIMO MAGIJA
Artėjant šventėms, norime nustebinti ir pradžiuginti samo mylimus žmones rinkdami jiems dovanas. Tačiau, kaip išmokti dovanoti tokias dovanas, kuriomis išties apsidžiaugtų jas gaunantieji? Dažniausiai, nuoširdžiai ieškoję dovanų ir galiausiai jas įteikę draugui, tesulaukiame mielo, šilto ''ačiū'', bet ne džiaugsmingo, įkvėpto ''AČIŪŪŪ!!!''... Tuomet liūdnai pagalvojame: ''Ech...juk įdėjau tiek pastangų ir pinigėlių nemažai investavau, kad sukurčiau šventinę, nuostabią staigmeną, bet Jo reakcija tokia vangi ir paprasta..." 
Kodėl taip nutinka? 
Esminė priežastis: dažniausiai renkame tokią dovaną kitam, kurios patys trokštame ir ja patys be galo apsidžiaugtumėme. Tačiau, tai ko nori Tu ir tai, kas Tau atrodo taip vertinga, kitam gali visai netikti ir nedžiuginti. Dovanojimo magija, tai - sugebėti suteikti dovanojant dovanas džiaugsmą ne tik Sau, bet pirmiausia, tam žmogui, kuriam dovanojame. Kaip tai padaryti?
Keli paprasti patarimai:
1. Netiesiogiai, aplinkiniais ''keliais'' sužinokite, ko iš tiesų geidžia jūsų draugas, apie ką svajoja. Ir net jei tai pasirodys Jums neįkvepiančiai, tačiau Jūsų draugas, gavęs dovanų tai, kas Jam svarbu, nuoširdžiai apsidžiaugs ir pasakys: ''Ačiūūūū!Ir kaip Tu atspėjai...?!!!"
2. Dovana nebūtinai turėtų būti labai romantiška, miela, tačiau visai nepritaikoma gyvenime:) Kartais daug labiau pradžiugina dovanos, kurių Tau realiai reikia, kurias lengvai integruoji į Savo buitį, gyvenimo būdą, o ne padedi į ''dovanų spintą''... Paklauskite draugo artimųjų arba net Jo paties, ko Jam išties reikėtų: gal naujos geros keptuvės, gal rankšluosčio, gal kojinių ar patogaus laistytuvo Jo mylimoms gėlėms laistyti.
3. Dovanos efektas - nesusijęs su jos kaina!!!!!! Jos efektas susijęs su: a) jos aktualumu ir reikalingumu žmogui, kuriam yra dovanojama ta dovana; b) kaip Jūs pateikiate, įpakuojate tą aktualią dovaną. Jūs galite nustebinti draugą dvigubai, jei dovana bus ne tik Jam aktuali ir reikalinga, bet ir žaismingai, linksmai, netikėtai apipavidalinta, įteikta romantišku ar kitu, originaliu, etišku būdu. Praktiškumas ir romantika drauge - nenugalimi džiaugsmo sukelėjai! 
4. Nuoširdūs, paprasti ir patys šilčiausi žodžiai sklindantys iš širdies, pasakyti dovanos įteikimo metu, ar tiesiog užrašyti atviruke, visuomet ypač sujaudina, atveria žmogų. Džiaugsmu, šventiniu stebuklu prisipildo ne tik akys ar mintys, bet ir Jo, bei Tavo paties širdis.
Linkime gražių atradimų, patyrimų ir dovanojimo stebuklų šiuo nuostabiu, žiemišku, šventiniu laikotarpiu!!! :)

- Į dienoraštį -