Moters Magijos mokykla (MMM) - tai ilgalaikiai asmeninio augimo mokymai moterims ir specialios mokymų programos vyrams. 

Moters Magijos Mokykla įkurta 2006 metais ir sėkmingai veikia jau 9 metus.

Moters Magijos Mokykla gimė iš jos įkūrėjų, mokytojų Andrės Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno, asmeninio augimo patirties. Andrė sėkmingai naudoja visas šioje mokykloje taikomas praktikas, metodikas savo gyvenime jau 12 metų, o moko jų 7 metus. Rimvydas praktikuoja šias metodikas 19 metų, o moko jau 16 metų. Įkūrėjai patys nuolat tobulėja, keliauja po pasaulį, mokosi iš geriausių asmeninio ir dvasinio augimo srities specialistų. Visas žinias ir praktikas pritaiko savo gyvenime. Tad MMM mokymai nuolat praplečiami naujais atradimais, sprendimais, efektyviausiais metodais. Dėl nuolat augančio šios mokyklos įkūrėjų profesionalumo MMM mokymai yra itin aukštos kokybės ir puikiai tinka žmonėms, siekiantiems ilgalaikio asmeninio ir dvasinio tobulėjimo.
Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia ypatingus moters talentus bei galias. Šios mokyklos mokymo programa sudaryta iš efektyvių metodikų, kurios sujungia senovines, ezoterines praktikas, meditacijas ir moderniausias psichologijos žinias. 
 
Tai labai veiksmingi kursai moterims, besidominčioms santykių darna, norinčioms atskleisti ir išlaisvinti savo begalinį moterišką potencialą, atrasti savyje džiaugsmo šaltinį ir žavesį. Šiuose mokymuose moterys įgis realių praktinių įgūdžių, naujų žinių apie giluminę moters psichologiją, išmoks sukurti harmoningą ryšį su savimi ir aplinka.
 
Didžioji MMM mokymų programos dalis skirta moterims, tačiau yra ir specialiai vyrams sukurti nuostabūs MMM mokymai, kurie padeda suvokti, pažinti moteris, patirti moteriškos ir vyriškos prigimčių harmoniją, ugdyti meistriškumą kuriant darnius santykius ir pažinti save.

Andrė Amiya Pabarčiūtė

Andrė Amiya Pabarčiūtė jau 12 metų nuolat ir profesionaliai tobulėja asmeninio augimo srityje. Ji mokėsi iš europietiškos dvasinės transformacinės tradicijos ir autentiškų Kašmyro tantros meistrų. Andrė yra Moters Magijos Mokyklos įkūrėja, mokytoja, sertifikuota diferencijuotų funkcinių būsenų (DFB) pagal I.Kalinausko metodiką instruktorė, emocinio intelekto lavinimo specialistė. Taip pat menininkė: žymi džiazo, meditacinės muzikos, spektaklių kūrėja, dainininkė. Visus įgūdžius ir patyrimus, kurių moko Moters Magijos Mokykloje, pati sėkmingai yra pritaikiusi savo profesinėje veikloje, asmeniniame ir dvasiniame gyvenimuose.

"Nebūčiau galėjusi įsivaizduoti, kad įmanoma gyventi patiriant absoliučios laimės ir ekstazės būseną kasdien, bet tai nutiko man. Nebūčiau pagalvojusi, kiek unikalių talentų turi kiekvienas žmogus ir kokiais paprastais būdais galima juos realizuoti, bet tai pradėjo vykti man pačiai. Atradau džiaugsmo, nesibaigiančios meilės šaltinį savyje, išmokau girdėti savo sielos balsą, tad gyvenu remdamasi juo. Radau savo pašaukimą, kurio esmė yra padėti kitiems žmonėms pažinti ir atskleisti jų stebuklingą prigimtį. Tai ir darau dalydamasi praktikomis, žiniomis Moters Magijos Mokykloje ir savo muzikoje."

Daugiau apie Andrę www.andre.lt

Rimvydas Židžiūnas

Rimvydas Židžiūnas – emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas, knygos „Gyvenimo kūrėjas“ autorius, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION” ir „Moters Magijos Mokyklos“ įkūrėjas. Jau 16 metų savo mokymų centre veda emocinio intelektų lavinimo kursus, požiūrio plėtimo seminarus ir daugybę kitų mokymų. Šiuos kursus baigė šimtai labai įvairių žmonių: nuo studentų iki garsių menininkų ir žymių verslininkų. Visi kursų dalyviai išskiria aukštą Rimvydo kaip specialisto darbo meistriškumą ir pedagoginę patirtį. Rimvydas yra praktikas, visus sugebėjimus ir žinias realizavęs savo profesinėje veikloje, asmeniniame bei dvasiniame gyvenimuose.

"1994 metais, kai sutikau savo dvasinį Mokytoją, prasidėjo mano asmeninio augimo ir evoliucijos kelionė, kuri nenutrūkstamai tęsiasi jau 19 metų. Visi mano vedami mokymai ir seminarai ‒ tai būdas pasidalyti išmintimi, šviesa bei meile, kurią patyriau ir sukaupiau visų sutiktų Mokytojų dėka.“

Daugiau apie Rimvydą www.soulaction.lt